Wspólne świętowanie Dnia Kobiet i Mężczyzn w Soodi

Wspólne świętowanie Dnia Kobiet i Mężczyzn w Soodi

Już w ten weekend czeka na Was niezapomniana uczta dla podniebienia z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn. Sprawcie, aby ten czas był wyjątkowy i wybierzcie się do naszej Pierogarni Soodi w Białymstoku! Pozwólcie, aby ciepła atmosfera i niezwykła energia tego miejsca przeniknęła do Waszych serc i żołądków. 

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn 2024 w Białymstoku

Rozpocznijcie swoją kulinarną podróż od naszych klasycznych pierogów z mięsem wołowo-wieprzowym, które zawsze trafiają w sedno smaku. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej! Nasze menu jest pełne niespodzianek – od światowych połączeń aromatów, po wykwintne kompozycje z najświeższych składników. Dodatkowo dla wszystkich Pań i Panów przygotowaliśmy specjalne niespodzianki w postaci znakomitych rabatów na wybrane napoje alkoholowe.

Dla nas to więcej niż tylko dni w kalendarzu – jest to czas, by celebrować wszystkie piękne aspekty życia. Chcemy, abyście mogli doświadczyć prawdziwej przyjemności delektowania się wyśmienitymi pierogami w miłym towarzystwie. Soodi to miejsce, gdzie serwujemy nie tylko pyszne dania, ale także przestrzeń, gdzie możecie oderwać się od codzienności i cieszyć się chwilą.

Rezerwacje i najlepsze jedzenie na dowóz

Zaskocz Kobiety lub Mężczyzn swojego życia i wybierz Soodi!

Jeśli chcecie mieć pewność, że zawsze będziecie mieli swoje ulubione miejsce u nas, to zachęcamy do rezerwacji stolików. Wystarczy do nas zadzwonić, a my zajmiemy się całą resztą, tak abyście mogli delektować się naszymi pysznymi pierogami na miejscu bez żadnych obaw!

Jeżeli jednak wolicie domowe zacisze to zachęcamy do składania zamówień online lub przez kontakt telefoniczny. Dowozimy na terenie Białegostoku i jego okolicach.