Szef kuchni

Szefem naszej kuchni jest Dawid Siniło, który warsztatu uczył się m.in. od najlepszego kucharza w Danii, posiadacza gwiazdek Michelin – Bo Bech. Gotował także w Londynie, w polskich cztero- i pięciogwiazdkowych hotelach (w tym w białostockim Hotelu Cristal), a od 2012 r. był szefem kuchni w restauracji na Zamku w Tykocinie.

Soodi Pierogarnia

Soodi to miejsce, w którym smaki Podlasia przenikają się z aromatami Wschodu i Zachodu, a tradycja ręcznie robionych, domowych pierogów spotyka nowoczesną kuchnię. Czerpiemy inspiracje z wielokulturowości naszego regionu – wpływów litewskich, tatarskich czy żydowskich – a także z podróży po całym świecie, z których przywozimy unikatowe receptury.

Pierogi świata

W naszej ofercie znajdziecie produkty nie tylko z polski. Spróbuj wyśmienitych pierogów z różnych stron świata. Myślisz o pierogach ruskich? Spróbuj specjałów żydowskich, chińskich lub z Argentyny!

Plac zabaw

Masz ochotę przyjść na romantyczną kolację, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Do Soodi możesz je wziąć ze sobą, pokazać kącik zabaw i dzięki dźwiękoszczelnym szybom możesz pozwolić sobie na chwilę relaksu.

Uwaga! Istnieje szansa, że jeśli wrzucisz tam swoje dziecko to będzie chciało tam zostać na długo.

Na widoku gości

Robienie pierogów to prawdziwa sztuka, dlatego przygotowujemy je na oczach gości. Ten spektakl pobudza zmysły i przywołuje pozytywne wspomnienia z kuchni naszych mam czy babć. Misją kucharzy w Soodi jest dorównać ich umiejętnościom i serwować nie tylko doskonale znane, polskie dania, ale także unikatowe smaki z innych krajów. To właśnie dlatego w menu znajdują się pierogi gotowane i pieczone, na słodko i słono, a także zupy oraz desery.

Zarezerwuj stolik

Rezerwację należy złożyć pod numerem telefonu 721 302 302