Wspólne kibicowanie z Soodi

Euro trwa! Polska być może nie zaszła tak daleko, jak byśmy chcieli, co nie znaczy, że piłkarskie emocje dobiegły końca. To cykliczne święto piłki nożnej zawsze przyciąga przed telewizory mnóstwo spragnionych rozrywki widzów. Teraz z wypiekami na twarzy możemy śledzić wzloty i upadki poszczególnych drużyn, obserwować rozwój zawodników i kibicować swoim faworytom. Kto wygra w tym roku? Może ktoś niespodziewanie wysunie się na prowadzenie? Która drużyna uzyska tytuł mistrza Europy?

Wspólne kibicowanie nie może obyć się bez dobrego jedzenia. Przekąski podczas spotkania ze znajomymi to podstawa. Pierwszymi produktami, które przychodzą nam do głowy w kontekście meczu piłki nożnej są prawdopodobnie różnego rodzaju chipsy, paluszki i krakersy. Na drugim miejscu być może znajdzie się popularny fast food typu pizza, burger lub kurczak. My jednak proponujemy nowe wyjście. Jeśli nie możemy cieszyć się polską reprezentacją na Euro, pocieszmy się sztandarowym polskim jedzeniem – pierogami!

Pierogarnia Soodi z Białegostoku ma dla Was zestawy pierogów, które ucieszą najbardziej wymagające brzuchy. Kibicowanie ulubionej drużynie stani się z nimi o wiele przyjemniejsze, nawet jeśli kraj, za który trzymamy kciuki będzie przegrywał. Wiadomo – Polak głodny to Polak zły. A czym możecie się u nas najeść? Dla tradycjonalistów polecamy znane i lubiane smaki: pierogi z kapustą i grzybami, mięsem, ruskie czy ze szpinakiem. Lokalnym patriotom zaserwujemy pierogi białowieskie z z własnoręcznie mielonym mięsem z jelenia z trawą żubrówką lub smażone korycińskie z serem korycińskim, kaszą jaglaną i pieczarkami, podane z kwaśną śmietaną. Jeśli macie ochotę na kulinarne podróże, zapraszamy do spróbowania chińskich jiaozi, argentyńskich empanadas lub żydowskich kreplaszek. Nie zawiodą się również fani słodkich przekąsek, których zadowolą nasze pierogi rafaello, oreo, z jagodami i kremowym serkiem lub pieczone pierogi z jabłkiem i cynamonem.

Euro czy Mundial to nie tylko święto piłki nożnej, ale też wielkich emocji, które wiążą się ze sportem oraz wspaniałych spotkań w gronie przyjaciół i najbliższych, z których zostają nam najwspanialsze wspomnienia. Przygotujcie szaliki, farby, kapelusze i inne akcesoria, które wesprą ukochaną drużynę i wprowadzą Was w sportową atmosferę. W tym roku do tego zestawu dołączcie pierogi z białostockiej pierogarni Soodi. Sportowe emocje jeszcze nigdy nie smakowały tak dobrze!