lunch-bialystok-SOODI

Twój najlepszy lunch w Białymstoku

Jedni uważają lunch za obiad, drudzy za drugie śniadanie, ale jedno jest pewne, jest on bardzo ważnym posiłkiem w ciągu dnia. Lunch w Polsce jest dłuższą przerwą na jedzenie, którą wykorzystujemy podczas pracy.

Gdzie najlepiej zjeść lunch w Białymstoku?

Jeśli znalazłeś się lub mieszkasz w Białymstoku, na pewno przypadnie Ci do gustu pierogarnia Soodi, w której oferujemy tradycyjne, regionalne i z różnych stron świata pierogi. W swojej ofercie również posiada pierogi smażone i z pieca. Weganie również znajdą coś dla siebie, gdyż na lunch mogą zamówić pierogi z tofu i kaszą jaglaną, czy chociażby ze szpinakiem i suszonymi pomidorami. Pierogi gluten free przygotowywane są z mąki kukurydzianej, jaglanej i skrobi ziemniaczanej.

Pierogarnia na słodko

W pierogarnii Soodi łasuchy mogą zjeść pierogi na słodko oraz desery. Pierogi z jagodami, ciasteczkami Oreo czy z pieczonym jabłkiem mogą. Na deser browni, kremowy sernik oraz lody rzemiślnicze.

Soodi – nie tylko pierogarnia

Pierogarnia Soodi to dobry wybór dla osób, które nie tylko uwielbiają pierogi, ale także potrawy obiadowe takie, jak krem z pieczonej dyni i imbirem, żur na zakwasie z białą kiełbasą, rosół z gęsi oraz surówki. W Soodi można zamawiać online do domu, do miejsc pracy i cieszyć się wysokiej jakości jedzenie.