Rozgrzewające napoje w Soodi – sprawdź, co na Ciebie czeka

Za oknem robi się coraz zimniej, a my szukamy sposobów, aby się rozgrzać. Dlatego w Soodi wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Ciepłe napoje to nie tylko doskonały sposób na ogrzanie się w zimne dni. Rozgrzewające napoje ocieplają organizm, dzięki czemu możemy dodać sobie energii i zrelaksować się jesienną i zimową porą. Zobacz, jakie ciepłe napoje możesz wypić w Soodi.

Kawa, herbata, a może czekolada do picia? Zapraszamy do Soodi

W ofercie mamy starannie przygotowane, różnego rodzaju kawy. Jeśli wolisz kawę bez mleka, to proponujemy Espresso, Double espresso lub Americano. Z kolei jeśli preferujesz kawę z mlekiem, to zachwyci Cię nasze Cappuccino i Latte. Dodatkowo można wybrać Latte czekoladowe, orzechowe lub karmelowe. Jeśli lubisz, gdy kawa jest słodka, to zamiast dodawać cukier, możesz zamówić kawę z syropem. Nie jesteś kawoszem? A może już za dużo wypiłeś kaw w ciągu dnia i nie chcesz kolejnej? Proponujemy herbatę czarną, zieloną, owocową lub miętową. Oczywieście w naszej pierogarnii nie mogłoby zabraknąć w chłodne dni czekolady do picia – to Ty decydujesz, czy wolisz zwykłą, z mlekiem czy z bitą śmietaną
Zamawiając kawę lub czekoladę z mlekiem można wybrać mleko sojowe lub bez laktozy.

Napoje chłodną porą w Soodi – ogrzejmy się przy grzańcu

W najbardziej zimne dni organizm może domagać się czegoś więcej niż zwykłej herbaty czy kawy. W Soodi oferujemy herbatę zimową, dzięki której nie straszne będą Nam nawet najzimniejsze dni. Mamy również wersję herbaty zimowej z “wkładką”. Dla tych, którzy naprawdę potrzebują się rozgrzać i poczuć święta, nie mogą przejść obojętnie obok grzańca galicyjskiego. Osoby wolące mniejszy procent alkoholu mogą spróbować piwo grzane lub lemoniadę rozgrzewającą. Z kolei na wyższe procenty proponujemy Żubrówka biała 0,5 l z dzbankiem soku lub wody w dwóch wersjach. Pierwsza jest ze smalcem i pieczywem, a druga z pierożkiem nadziewanym.