Pierogi na święta Soodi pierogarnia

Pierogi Soodi na Twoim stole świątecznym

Niektórzy nie mogą sobie wyobrazić wigilijnego stołu bez pierogów. Pierogi z kapustą i grzybami królują na świątecznych talerzach, ale nie każdy lubi ich smak. Są też tacy, którzy nie chcą ograniczać się do jednego rodzaju pierogów. W Soodi mamy przepyszne pierogi do wyboru z różnymi farszami. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie, czy wolisz w pierogach mięso, ich wersję tradycyjną czy wegetariańską. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą świąteczną.

Oferta świąteczna pierogów w Soodi
W Soodi korzystamy z regionalnych produktów, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć pierogów z kapustą i borowikami. Dla osób, które wolą mniejsze pierogi proponujemy uszka z kapustą i borowikami. Wiemy, że niektórzy potrzebują produktów, które nie zawierają glutenu, dlatego mamy również do zaoferowania bezglutenowe pierogi z kapustą i borowikami. Jeśli szukasz pierogów bez mięsa, ale nie z kapustą i grzybami, to może skusisz się na pierogi ruskie z twarogiem hajnowskim lub pierogi ze szpinakiem, tofu i suszonymi pomidorami. Osoby, które wolą mięso na pewno zainteresują ich pierogi z mięsem wołowo-wieprzowym. Jeden zestaw ma 15 sztuk pierogów. Dodatkowo można zamówić 100 ml okrasy do pierogów i 250 ml sosu z leśnych grzybów.

Smaczne pierogi na święta z Soodi
Przedświąteczny okres jest stresujący i zawsze jest mało czasu na wszystko. Dlatego w te święta proponujemy odpocząć od lepienia pierogów i spróbować naszych. Nie musisz się przejmować, bo w Soodi dbamy o to, aby nasze pierogi były smaczne. Możesz być pewny, że pierogi z Soodi będą świeże na Twoim stole świątecznym. Dobrej jakości i lokalne składniki sprawiają, że nasze pierogi są chętnie wybierane. Zachęcamy do spróbowania naszych pierogów na święta i życzymy smacznego.