Pierogi na lunch – zamów pierogi z dostawą do pracy bądź uczelnie

Pierogi to doskonały pomysł na przeniesienie tradycyjnego polskiego dania na wynos, aby cieszyć się nim w innych miejscach niż restauracja. A nie ma lepszego pomysłu na lunch niż pierogi z Soodi. Niezależnie, gdzie chcesz zjeść ten popołudniowy posiłek – w domu, pracy czy na uczelni dowieziemy Ci pod wybrany adres.

Pierogi na lunch z dostawą Białystok
Pamiętaj, że nasze pierogi dowozimy nie tylko na terenie Białegostoku, ale także poza miasto. Mimo odległości jaka dzieli Cię od pierogarni, Twoje zamówienie przyjdzie ciepłe i gotowe do spożycia od razu. Wybierz najelpszy moment na lunch w ciągu dnia i zadzwoń do nas.

Nie wiesz jakie pierogi na lunch wybrać?
Mamy szeroką ofertę zarówno tych pierogów na słodko jak i wytrawnie, jednak znajdą się też pierogi, które jest idealne dla osób z nietolerancjami takie jak bez glutenu czy wegetariańskie.

Jakie pierogi na lunch?
W zależności od preferencji rekomendujemy zapoznanie się z naszym menu. Znajdziesz tam pierogi regionalne z podlasia (białowieskie, Kołduny czy Korycińskie), ale także te prosto z pieca z ciasta drożdżowego (z duszoną kapustą, borowikami i cebulą; z szpinakiem, suszonymi pomidorami i tofu, czy z mięsem wołowo-wieprzowym). Swoją kompozycję znajdą też smakosze słodkości bo w swoim menu posiadamy pierogi na słodko takie jak: Z wiśniami polane słodką śmietaną, oreo, jabłko-cynamon.

Nie zastanawiaj się więcej co wziąć na lunch do pracy czy uczelnie, wybierz nasze pierogi i ciesz się wyjątkowym smakiem.