Gdzie warto zjeść w Białymstoku? – Soodi Pierogarnia zaprasza

W obliczu zwiększającej się liczby restauracji w Białymstoku, u okolicznych mieszkańców oraz turystów coraz częściej pojawia się pytanie: gdzie warto zjeść w Białymstoku i dlaczego wybrać Soodi Pierogarni? Przedstawimy wam kilka zalet, czemu powinniście zawitać właśnie w progi naszej restauracji.

Potrawy z lokalnych produktów
W Soodi wierzymy, że na najlepsze pierogi składają się najlepsze składniki. Wiele troski i uwagi poświęcamy na to, by mąka na nasze pierogi była najwyższej jakości. Po sprawdzeniu wielu z nich, metodami prób i błędów zdecydowaliśmy się na mąkę z Podlaskiego Młyna. To właśnie mąka o odpowiednim składzie sprawia, że nasze ciasto na pierogi jest absolutnie wyjątkowe. Podobnie postąpiliśmy z mięsem – dostarcza nam go Podlaski Skup Mięsa, dzięki czemu wiemy skąd pochodzi, i że jest absolutnie świeże.

Pierogi dla każdego
Szeroka gama smaków naszych pierogów trafia do wielu serc. Głównie dlatego, że mamy przygotowane propozycję nie tylko dla smakoszy wytrawnych potraw. Jeżeli jesteś wielbicielem wyrobów cukierniczych to przygotowaliśmy odpowiedni smak pierogów na słodko. Potrafimy komponować dobre kombinacje smakowe, dlatego nasze menu jest tak rozbudowane.

Zróżnicowane menu
Soodi Pierogarnia to nie tylko pierogi. W naszej karcie znajdą Państwo zupy, kremy, surówki, a nawet domowy smalec ze śliwką, pieczywem i ogórkiem kiszonym. Zasmakujcie się w naszych potrawach, wybierzcie to co najbardziej przypada do Państwa gustu. Natomiast jeżeli nie jesteście w stanie się zdecydować, warto mieć na uwadze fakt, że nasi kelnerzy są do Państwa dyspozycji i zawsze pomogą dobrać odpowiednią pozycję menu.

Jedzenie na świeżym powietrzu
Podczas pięknej pogody, każdy z nas chce cieszyć się świeżym powietrzem. Nie wybieramy już jedzenia w domu, czy w lokalu w pełnym obłożeniu. W sezonie letnim skupiamy się na jedzeniu w ogródkach restauracyjnych, czy tarasach. W Soodi Pierogarnia to możliwe. Mamy do dyspozycji ogródek, gdzie nacieszą się Państwo powiewem letniej bryzy. Uroku dodaje lokalizacja naszej restauracji, ponieważ jest to mieszanka nowoczesnych budynków i starych, ale odrestaurowanych kamienic. Warto wybrać nasz wyjątkowy klimat.