Wiosna w SOODI Pierogarnia – poczuj smak wiosny z najlepszymi pierogami w Białymstoku

Po długiej zimie, która nie chciała nas opuścić i trzymała nas w lodowatym uścisku, w końcu pojawiło się słońce. Oznacza to, że robi się coraz cieplej, trawa się zieleni, a tym, którzy zimy nie znoszą wraca chęć do wychodzenia z domu. Powietrze jest przesycone słodkim zapachem kwitnących kwiatów. Możemy też nareszcie zapomnieć o grubych kurtkach i ciepłych szalikach.

Wiosną wszystko wydaje się lżejsze i łatwiejsze. Rozkwitają nie tylko kwiaty na drzewach, ale również i nasza chęć do wyrwania się w końcu z czterech ścian. A wiecie, co wiosna oznacza dla nas, w SOODI? Oczywiście nowalijki! Najmłodsze i najświeższe warzywa zawitały już do naszej kuchni, by wzbogacić smak naszych doskonałych pierogów, okras i zup.

W SOODI Pierogarni szczycimy się tym, że wszystkie nasze składniki pochodzą od najlepszych i lokalnych dostawców. Nie znajdziesz u nas mąki czy mięsa z hipermarketu. Pozyskujemy je z młynów i skupów, dzięki czemu jesteśmy absolutnie przekonani o ich świeżości i jakości. Nie inaczej jest z warzywami, które trafiają do naszych pierogów. Nasz region dostarcza nam wszystkiego, co potrzeba. Nie ma potrzeby szukać daleko, kiedy ideał jest tak blisko!

To właśnie świeże składniki sprawiają, że nasze pierogi są tak pyszne. A wraz z pojawieniem się nowalijek w naszej pierogarni możesz poczuć smak wiosny! Wybierz pierogi z tofu, kaszą jaglaną, warzywami, pieczoną papryką i natką pietruszki i przekonaj się sam. A może wolisz odświeżające i regionalne pierogi korycińskie? Idealny farsz z serem korycińskim, kaszą jaglaną i pieczarkami uzupełnia odświeżająca, świeża, kwaśna śmietana. Jednak jeżeli to nie wystarczy, by przekonać Cię do wiosennych smaków, przyjdź do nas na nasz wyjątkowy chłodnik litewski! Tworzymy go na maślance i dodajemy najświeższych warzyw. Całości dopełnia dodatek z pieczonych buraków i rozpływających się w ustach ziemniaczków.

Jaki z tego wniosek? Że jeżeli chcesz poczuć wiosnę w ustach – przyjdź do SOODI Pierogarni! Najświeższe pierogi, które możesz zjeść na miejscu, ale też wziąć na wynos na piknik, lub zamówić pierogi z dowozem! Wiosna smakuje lepiej z SOODI.