Restauracja przyjazna zwierzętom w Białymstoku

Zwierzęta są przyjaciółmi ludzi od zawsze. Skutkuje to tym, że spędzamy z nimi bardzo dużo czasu. Jednak czy podczas spotkań z ludzkimi przyjaciółmi powinniśmy zapominać o tych na czterech nogach? My w Soodi uważamy, że nie. Dlatego stworzyliśmy restaurację przyjazną zwierzętom, która stacjonuje w Białymstoku. 

Spacer ze zwierzętami to nieodłączny element w ciągu dnia. Spacerujemy z nimi przeciętnie od 2 do 4 razy dziennie. Spaceru oscylują w przedziale czasowym od 15 do 2 godzin. Podczas nich, szczególnie w sezonie letnim potrzebujemy nawodnienia i odpoczynku. Spacery są bardziej wymagające w skrajnych temperaturach, które występują na zewnątrz. 

Warto wtedy wstąpić do miejsc, w których zwierzęta są mile widziane. Nie zostawiamy przecież zwierząt na zewnątrz, aby napić czy zjeść posiłek w restauracji, barze czy kawiarni. 

Sami kochamy zwierzęta i spędzamy z nimi każdą wolna chwile. 

W Soodi pierogarnia może nie przygotowaliśmy specjalnego menu dla zwierząt, ale zapewniamy im miejsce do odpoczynku oraz miseczkę z wodą. Dzięki temu mają możliwość się zregenerować i nawodnić organizm. Soodi pierogarnia jest również klimatyzowana i ogrzewana, dlatego w celu ochłodzenia czy zagrzania warto tu wstąpić i zregenerować swoje siły.

Odwodnienie organizmu zwierzęcia następuje bardzo szybko i należy jak najszybciej zareagować, aby nie miało to negatywnego wpływu na jego organizm. Przedstawiamy kilka objawów odwodnienia u zwierząt:

  • brak apetytu, 
  • osowiałość,
  • otępienie,
  • brak elastyczności skóry.

Warto odwiedzać Soodi ze swoim zwierzakiem, ponieważ jest to miejsce bezpieczne dla was obojga.