Restauracja dla dzieci – menu dziecięce w Soodi

Posiadanie dziecka to dla wielu największa radość, jakiej w życiu doświadczyli. Ale mały człowiek wiele zmienia w naszej rzeczywistości. Wolność, która wcześniej była oczywista, teraz stała się ograniczona, przez konieczność priorytetowania potrzeb malucha. Jednak nie znaczy to, że z dzieckiem jest się uwięzionym w domu – wręcz przeciwnie! Dlatego wszystkim rodzicom, oraz małym smakoszom pragniemy zaprezentować nasze specjalnie opracowane menu dziecięce!

Wyjście z dzieckiem na obiad do restauracji może być stresujące. Malce znane są z problemów, by usiedzieć na miejscu przez dłuższy czas, zachodzi obawa, że będą przeszkadzać obsłudze i innym gościom. Często też z nieufnością podchodzą do wszystkiego, co nie jest frytkami, nawet przed spróbowaniem jedzenia można usłyszeć “Fuj, nie chcę tego!”. Dlatego my w Soodi postawiliśmy sobie za punkt honoru, by czas spędzony w naszej pierogarni był dla najmłodszych świetnym wspomnieniem. Jak tego dokonaliśmy?

Przede wszystkim, chcemy, by nasi najmłodsi klienci czuli się u nas równie dobrze, co u siebie w domu. Dlatego wszystkie pozycje z menu dla dzieci serwujemy na atrakcyjnej, dziecięcej zastawie. Czy Twoje dziecko jest małym mięsożercą? Wypróbujcie wspólnie pysznych pierogów z dwoma rodzajami mięsa – wołowiną oraz wieprzowiną. Zapewniamy, że zachwycą one nawet najbardziej wymagających małych krytyków kulinarnych. A może wyżej ceni sobie klasyczną kuchnię babci lub nawet prababci? Wobec tego zapraszamy na najlepsze pierogi ruskie, jakie można dostać w Białymstoku. Kolejną rzeczą, którą najmłodsi uwielbiają są słodycze. Można pomyśleć: “ależ jak to, słodycze na obiad?”. Cóż, nie mamy na myśli konkretnie cukierków i lizaków, ale nasze doskonałe pierogi z serem i jagodami, polane słodką śmietanką. To świetny sposób na to, by posiłek był zarazem zdrowy, jak i dopasowany do gustu dziecka.

Być może Twoje dziecko jest wybitnym niejadkiem? Kręci nosem na samo wspomnienie o jedzeniu? My, w Soodi mamy sposób również na to. Wybierz dla malca zupę pomidorową z unikalnym makaronem. Ukształtowany w maleńkie, wesołe minionki nawet najbardziej upartego niejadka zmieni w głodomorka. Wszystkie zupy podawane w pierogarni Soodi gotujemy osobiście, więc będziesz mieć pewność, że podajesz dziecku pełnowartościowy, zdrowy posiłek. Przyjdźcie do Soodi i zobacz sam jak Twoje dziecko okazuje jedzeniu entuzjazm zarezerwowany do tej pory wyłącznie dla czekolady i fast foodów.

Jak jednak poradzić sobie z dzieckiem siedząc w restauracji? Jak zapobiec temu, że będzie biegać wszędzie, nudzić się czy marudzić? To bajecznie proste! Przyjdź do Soodi i poznaj nasz wyjątkowy kącik zabaw dla dzieci. Nie jest to jedynie kilka zabawek, połamanych i upchniętych w kąt. Do naszej pierogarni przenieśliśmy elementy żywcem wyjęte z prawdziwej sali zabaw. Nasz kolorowy mały małpi gaj sprawi, że najmłodsi nie tylko nie będą się nudzić ani chwili, ale będziesz mieć problem, by zabrać je do domu!

Wszystko to sprawia, że dzieci uwielbiają do nas wracać. Wierzymy, że miłość do tradycyjnej, polskiej kuchni i do pierogów należy kształtować w kolejnych pokoleniach, a nie ma na to lepszego sposobu, niż kreowanie magicznych wspomnień z rodzinnych obiadów w Soodi pierogarni!