Oferta wigilijna w Soodi

Święta Bożego Narodzenia to zdecydowanie magiczny czas. Gdy wieczory są długie, lampki choinkowe migoczą, a śnieg otula świat białą kołderką, łatwo jest poczuć świąteczny klimat i wygodnie rozsiąść się na fotelu z gorącą herbatą, albo kubkiem grzańca. Ale niestety nie każdy ma taki komfort. Święta, dla większości gospodyń domowych oznaczają czas intensywnych porządków, wysiłku włożonego w dekorowanie domu i zakupu odpowiednich prezentów. 

Jednak najbardziej pracochłonnym zajęciem jest zdecydowanie gotowanie świątecznych potraw. Na samą Wigilię potrzeba ich przecież aż dwunastu, a należy zadbać jeszcze o pozostałe dwa dni świąt. Tak więc gotowanie świątecznego bigosu i smażenie karpia i ryby po grecku zaczyna się często już kilka dni przed Wigilią i trwa niemal do chwili, gdy rodzina zasiada do kolacji. Czy nie byłoby miło, gdyby można było sobie uprościć to zadanie? Z tą myślą przygotowaliśmy naszą specjalną Ofertę Wigilijną w Soodi.

Lepienie pierogów jest pracochłonną czynnością – my w Soodi coś o tym wiemy. Dlaczego więc nie mielibyśmy Cię wyręczyć? W naszej Ofercie Wigilijnej znajdziesz wiele różnych rodzajów pierogów. Mamy zarówno te tradycyjne, wigilijne, czyli z kapustą i grzybami, jak i bardziej nowoczesne, którymi z całą pewnością zachwycisz swoich gości. 

Zupełnie tak samo, jak w naszej codziennej ofercie, w naszej Ofercie Świątecznej znajdziesz także pozycje dostosowane do specjalnych, dietetycznych wymagań. Jeżeli Ty, lub któryś z Twoich gości cierpi na nietolerancję glutenu, nie stanowi to najmniejszego problemu. Nasze pierogi z kapustą i borowikami zamówisz również w wersji bezglutenowej. Dostępne są także wariacje dla tych, którzy wybrali dietę wegańską – nasze pierogi z tofu i suszonymi pomidorami na pewno przypadną do gustu tym, którzy nie chcą spożywać produktów odzwierzęcych.

A może szukasz miejsca na wigilijne spotkanie ze współpracownikami, albo w gronie przyjaciół? Chciałbyś, być może, zorganizować niewielką, świąteczną imprezę z ludźmi z kół zainteresowań, albo organizacji? Zorganizuj spotkanie w Soodi! W świetnej cenie zapewniamy nie tylko przepyszne potrawy, prosto z naszej kuchni, ale też przytulne miejsce do spędzenia wspólnie wieczoru i wyborną atmosferę. Już dziś zarezerwuj termin na wigilijne spotkanie w Soodi.

Zorganizowanie idealnych świąt pochłania naprawdę dużo czasu i energii. Dlatego pozwól sobie pomóc i zostaw gotowanie nam! Zamówienie możesz odebrać osobiście, lub też dowieziemy Ci je do domu, aby zaoszczędzić Ci wysiłku, aby Twoje święta były prawdziwym czasem relaksu i odpoczynku.