Muzyka na żywo Białystok – zapraszamy na nową serię wydarzeń!

Zapraszamy na niesamowitą przygodę smaków i dźwięków w Pierogarni Soodi! Nasza restauracja w Białymstoku to miejsce, gdzie muzyka na żywo miesza się z aromatami pysznych pierogów, tworząc niepowtarzalny klimat w każdy piątek.

Lokal z muzyką na żywo Białystok
Już od kilku miesięcy w Pierogarni Soodi rozpoczął się cykl koncertów, które dbywają się w naszym lokalu. Na scenie pojawiają się zarówno lokalni wykonawcy, jak i artyści z innych miast, którzy zachwycają publiczność swoim niepowtarzalnym stylem i talentem. Repertuar jest różnorodny, obejmujący gatunki muzyczne od jazzu i bluesa po rock i pop.

Muzyka na żywo i dobre jedzenie
Podczas wydarzenia nie tylko możesz posłuchać wspaniałej muzyki, ale też smacznie zjeść w naszej Pierogarni. Nasza kuchnia oferuje szeroki wybór pierogów, z których każdy smakuje wyjątkowo. W naszym menu znajdziecie zarówno klasyczne smaki, takie jak pierogi ruskie czy z mięsem, jak i bardziej wyszukane, na przykład z krewetkami flambirowanymi białym winem czy z pieczonym kurczakiem w sosie BBQ. Po głównym daniu warto zakończyć posiłek pysznym deserem. W ofercie mamy m.in. pudding waniliowy z owocami, kremowy sernik na bazie ciasteczek OREO, a także ciasto czekoladowe z gałką lodów. Nasze dania są przygotowywane z najlepszych składników i zawsze serwowane z uśmiechem.

Zapraszamy do odwiedzenia Pierogarni Soodi i skosztowania naszych smakołyków w towarzystwie wspaniałej muzyki na żywo w każdy piątek.

Sprawdzajcie nasze Social Media i bądźcie na bieżąco, kto gra w każdy piątek!