Mrozone-pierogi-soodi-dla-twojej-gastronomii-SOODI

Mrożone pierogi Soodi dla Twojej gastronomii.

Marka Soodi jest najbardziej rozpoznawalną pierogarnią w Białymstoku. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy receptury, które pozwalają nam na tworzenie smacznych pierogów. Przez to, że szerokie grono klientów jest zadowolona ze smaku naszych dań, chcemy podzielić się tymi odczuciami z jeszcze większą ilością osób. Nie tylko z tymi co są z nami na terenie Białegostoku, ale również tych którzy są poza ramami podlasia. 

Idąc krok w przód przygotowaliśmy Państwu ofertę pierogów mrożonych. Ze względu na szeroki wybór pierogów, który oferujemy jestesmy pewni, że każdy znajdzie produkt odpowiadający jego wymaganiom. Niezależnie od tego czy są to osoby wykluczające mięso ze swojej diety, czy produkty zwierzęcego pochodzenia. Jesteśmy otwarci dla wszystkich smakoszów, nawet tych, którzy zdecydowanie wolą wersję słodką lub smażoną. 

Jako znana marka postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o sprzedaż hurtową do różnych placówek gastronomicznych i sklepów. Jeżeli posiadają Państwo swój lokal gastronomiczny taki jak hotel, restauracja czy bar – nasza oferta pierogów mrożonych, skierowana jest do Was!

Zapraszamy do kontaktu, a także do zapoznania się z ofertą pierogów mrożonych bezpośrednio na stronie https://pierogimrozone.pl/