Kolacja z dziadkami – dzień Babci i Dziadka w Białymstoku

Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzimy w Polsce kolejno 21 i 22 stycznia. Te coroczne dni są tradycją od wielu lat i sprzyjają spotkaniom z tym najstarszym pokoleniem w rodzinie. Warto ich bardziej doceniać właśnie w tych datach.

Jak spędzić Dzień Babci w Białymstoku?
Najlepszy czas spędzony z Babcią to ten, gdzie może oderwać się od codziennych obowiązków i rutyny. Zapraszamy do Soodi pierogarnia na wspólny obiad bądź kolację, aby Babcia nie stała w kuchni w przygotowaniu jedzenia. Wiemy, że jedzenie od Babci jest przecież najlepsze. Z naszej strony zapewniamy, że włożymy całe serce w przygotowanie tak samo pysznych pierogów jak u Babci. Sprawdźcie czy nasze potrawy posmakują waszym Babciom i wybierzcie pierogi, które wasza Babcia uwielbia najbardziej.

Dzień Dziadka w Białymstoku
Czas z Dziadkiem to niekończące się opowieści na temat jego młodości, osiągnięć i przygód, które przeżył. Czas spędzony na rozmowie i poznawaniu jego historii podczas spożywania pysznego jedzenia i rozkoszując się ciepłym napojem na pewno bardziej umili wspólny czas. Zapraszamy Was do naszej pierogarni na miłe popołudnie. Jeżeli nie możecie przyjść 22 stycznia tak jak wypadają obchody Dnia Dziadka, pamiętajcie że drzwi do naszego lokalu są zawsze otwarte i czekamy na waszą wizytę.

Pierogi do domu Babci i Dziadka
Jeżeli nie macie możliwości zabrać dziadków do naszego lokalu w Białymstoku nic nie szkodzi! Pamiętajcie, że nasza restauracja serwuje pierogi także na wynos i w dostawie. Złóż zamówienie a pierogi dostarczymy Ci pod wskazany adres. Obiecujemy, że pierogi będą równie pyszna jak te na miejscu.

Warto doceniać naszych dziadków nie tylko w obchody Dnia Babci i Dziadka, ale także na co dzień. Małe gesty i pomoc w codziennych obowiązkach to rzeczy, które doceni każde z nich.