Co mają wspólnego Raffaello i pierogi?

Raffaello to jeden z najpopularniejszych słodyczy typu pralina. Każdy kojarzy kuleczki obtoczone w kokosowych wiórkach z delikatnym nadzieniem i migdałem w środku. Nieodłączny towarzysz imienin, świąt, dnia nauczyciela i podarunków z przeróżnych okazji. To prawdopodobnie również dzięki nim egzotyczny kokos stał się rozpoznawanym i cenionym w Polsce smakołykiem. Raffaello jest znane również jako słodkie, biszkoptowe ciasto przełożone lekkim kremem, które nierzadko jest popisowym wypiekiem polskich gospodyń. Czy sądziliście jednak kiedyś, że produkt ten można zamienić w pierogi? Jeszcze Was zdziwimy!

Soodi to białostocka pierogarnia restauracja, w której znajdziecie wiele kategorii pysznych pierogów. Nie zaskoczą Was, ale zachwycą klasyczne pozycje, jak pierogi ruskie, z mięsem, kapustą i grzybami czy szpinakiem. Będziecie mogli posmakować podlaskich specjałów, np. tradycyjnych kołdunów z wołowiną, smażonych pierogów z serem korycińskim lub białowieskich pierogów z mięsem z jelenia i trawą żubrówką. Dużą popularnością cieszą się oczywiście słodkie pierogi, bo kto nie lubi dostarczyć sobie od czasu do czasu konkretnej ilości cukru. Spróbujesz u nas klasyków, jak pierogi z jagodami i kremowym serkiem lub pieczone pierogi z jabłkiem w cynamonie i rodzynkami. Jednak hitami są pierogi Oreo i… tak tak, dobrze się domyślacie – pierogi Raffaello!

Pierogi Raffaello to rozpływające się w ustach cienkie ciasto faszerowane pachnącym egzotycznymi wakacjami kremowym serkiem kokosowym i białą czekoladą. To genialne połączenie sprawi, że Wasze kubki smakowe oszaleją. Aromatyczny kokos, słodka biała czekolada, a na tym wszystkim lekko kwaśny sos ze świeżych malin. Brzmi jak niebo i tak też smakuje! Takie pierogi to idealny pomysł nie tylko na likwidujący głód posiłek, ale też słodki deser lub wieczorną przekąskę, która pozwoli zrelaksować się przy ulubionym filmie.

Jak widzicie pierogi i Raffaello mogą mieć całkiem sporo wspólnego. Pyszne, słodkie i okrągłe, kochane przez miliony. Zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że jedne i drugie wyrażają więcej niż tysiąc słów. Często słyszy się, że przez żołądek łatwo trafić do serca. Zapraszamy zatem na słodkie spotkania w wyjątkowej, białostockiej pierogarni Soodi. Smacznego!